ГоловнаДім ProstoWayЧотири правила, про які треба знати при догляді за калатеєю

Чотири правила, про які треба знати при догляді за калатеєю

Калатеї походять з тропічних регіонів. Екзотика, яка успішно прижилася в наших домівках. Квітникарі з радістю вирощують цю гарну рослину. Існує не один сорт, який успішно росте в домашніх умовах, але всіх об’єднують деякі вимоги до особливостей догляду.

Про калатею та її вимоги

Оскільки рослина тропічна, їй потрібна волога. До речі, рослина накопичує її в кореневій системі. Вона потребує постійного зволоження. Чим краще та систематичніше це робити, тим краще калатея буде себе почувати.

Другий пункт програми  — ґрунт. Він повинен бути надзвичайно розпущеним. Досягти цього можна додавання розпушувачів. Вони повинні становити до половини об’єму ґрунту в горщику. З цією метою застосовують:

  • піноскло;
  • кокосові чипси;
  • перліт;
  • кора хвойних порід;
  • цеоліт;
  • діатоміт.

Для дезінфекційної мети рекомендується додати в загальну масу 5% деревного вугілля. Щоб забезпечити постійне зволоження, рекомендується застосовувати гнітовий полив. Калатея на нього дуже добре реагує.

Калатею потрібно забезпечити розсіяним світлом. Світла повинно бути багато, але не прямого сонячного повітря. Зверніть увагу, що калатеї дуже вередливі щодо протягів. Тому бережіть ваші прекрасні рослини, щоб вони радували своєю декоративністю та активно росли.

Читайте також:

Екстрена допомога домашнім рослинам, якщо ви їх перелили

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...