ГоловнаДім ProstoWayЧому заміокулькас зупинився в рості та не випускає нові гілки

Чому заміокулькас зупинився в рості та не випускає нові гілки

Питання нарощування зеленої маси завжди актуальне для власників різних домашніх рослин. З одного боку заміокулькас належить до невибагливих, але і в нього трапляються такі ситуації.

Як допомогти заміокулькасу

Про факт підживлення та потребу в його регулярності навіть не будемо говорити. Це зрозуміло, що з весни до осені рослини потрібно підживлювати кожні 2 тижні. При правильному догляді заміокулькас буде випускати нові паростки один за одним.

Якщо у вас не ростуть нові стебла, перегляньте полив. Це один з головних пунктів, який впливає на ріст. Заміокулькас не любить частих поливів. Взимку поливайте замік не частіше, ніж 1 раз на 3 тижні. Влітку потрібно частіше, враховуючи високу температуру повітря, тому один раз на 10 днів буде оптимальним рішенням.

Друга важлива причина, яка впливає на заміокулькас, — освітлення. Проконтролюйте, на якому підвіконні стоїть горщик. Замік повинен стояти ближче до світлого вікна.

Для заміокулькаса важливо, щоб був легкий ґрунт. Якщо він став надто щільним, буде відсутнім повітрообмін. Замініть ґрунт. Цим ви дуже допоможете своїй рослині.

Схожі новини

Чотири рослини, які приваблюють на дачу попелиць

Попелиці здатні обліпити рослину та «висмоктати» з неї соки в повному сенсі цього слова. Скільки б ви не...

Як захистити доріжки між грядок від трави на весь сезон

Займатися городництвом та паралельно постійно витрачати час на прополювання трави — велика розкіш, від якої багато втоми. залишити...

Чотири домашні рослини, які краще не купляти: високий ризик швидко з ними розпрощатися

Пройти повз магазин з домашніми рослинами важко. Але ще більш важко може стати після придбання. При виборі не...

Стимулятор, з яким проростають живці від будь-яких рослин

Проростити можна навіть палку, якщо знати для цього засіб для стимулювання утворення коріння. І мова йде не про...