ГоловнаДім ProstoWayЧому заміокулькас зупинився в рості та не випускає нові гілки

Чому заміокулькас зупинився в рості та не випускає нові гілки

Питання нарощування зеленої маси завжди актуальне для власників різних домашніх рослин. З одного боку заміокулькас належить до невибагливих, але і в нього трапляються такі ситуації.

Як допомогти заміокулькасу

Про факт підживлення та потребу в його регулярності навіть не будемо говорити. Це зрозуміло, що з весни до осені рослини потрібно підживлювати кожні 2 тижні. При правильному догляді заміокулькас буде випускати нові паростки один за одним.

Якщо у вас не ростуть нові стебла, перегляньте полив. Це один з головних пунктів, який впливає на ріст. Заміокулькас не любить частих поливів. Взимку поливайте замік не частіше, ніж 1 раз на 3 тижні. Влітку потрібно частіше, враховуючи високу температуру повітря, тому один раз на 10 днів буде оптимальним рішенням.

Друга важлива причина, яка впливає на заміокулькас, — освітлення. Проконтролюйте, на якому підвіконні стоїть горщик. Замік повинен стояти ближче до світлого вікна.

Для заміокулькаса важливо, щоб був легкий ґрунт. Якщо він став надто щільним, буде відсутнім повітрообмін. Замініть ґрунт. Цим ви дуже допоможете своїй рослині.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...