ГоловнаДім ProstoWayАгрономи розповіли про правильну тактику підживлення помідорів під час цвітіння і формування...

Агрономи розповіли про правильну тактику підживлення помідорів під час цвітіння і формування плодів

Якщо ви хочете зібрати достойний урожай помідорів, то проста наявність родючого ґрунту не є гарантією успіху. Для отримання здорових і м'ясистих плодів потрібно постійне і правильне підживлення.

Найкращим варіантом, який радять агрономи застосовувати під час цвітіння помідорів є комбінація коров’яка, посліду птахів і калію сірчанокислого.

Ще одним важливим етапом є підживлення попелом позакореневим методом, але вже на етапі коли почали формуватися плоди. Але багатий на той же калій попіл найкраще використовувати під час хмарної погоди, або ввечері, коли концентрація сонячної активності падає і рослина не зможе отримати опіки.

Якщо потрібно збільшити кількість зав’язі, то зверніть увагу на сульфат магнію, або суперфосфат. Підживлення з цими компонентами зможе прискорити процес синтезу органічних сполук (фотосинтез) і інших корисних речовин. Для підживлення наприклад суперфосфатом потрібно додати всього чайну ложку суперфосфату до 10 літрів води і використати цей розчин або для позакореневого, або для кореневого підживлення.

Важливо! Якщо вирощуєте помідори в теплиці, то робіть поправку на збільшену кількість вологи в парнику і зменшіть концентрацію добрив!

За основну кількості підживлень на сезон беруть 4 застосування. Але якщо ви помітили ознаки недостачі певних корисних елементів, то можна збільшити кількість подібних операцій. Для слабких рослин періодичність підживлення можна зменшити до двох тижнів, з чергуванням кореневого і позакореневого підживлення.

Також не потрібно дуже активно удобрювати рослини, адже в такому разі в помідорах накопичуються нітрати, або навіть рослина може загинути.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...