ГоловнаДім ProstoWayАгрономи розповіли про правильну тактику підживлення помідорів під час цвітіння і формування...

Агрономи розповіли про правильну тактику підживлення помідорів під час цвітіння і формування плодів

Якщо ви хочете зібрати достойний урожай помідорів, то проста наявність родючого ґрунту не є гарантією успіху. Для отримання здорових і м'ясистих плодів потрібно постійне і правильне підживлення.

Найкращим варіантом, який радять агрономи застосовувати під час цвітіння помідорів є комбінація коров’яка, посліду птахів і калію сірчанокислого.

Ще одним важливим етапом є підживлення попелом позакореневим методом, але вже на етапі коли почали формуватися плоди. Але багатий на той же калій попіл найкраще використовувати під час хмарної погоди, або ввечері, коли концентрація сонячної активності падає і рослина не зможе отримати опіки.

Якщо потрібно збільшити кількість зав’язі, то зверніть увагу на сульфат магнію, або суперфосфат. Підживлення з цими компонентами зможе прискорити процес синтезу органічних сполук (фотосинтез) і інших корисних речовин. Для підживлення наприклад суперфосфатом потрібно додати всього чайну ложку суперфосфату до 10 літрів води і використати цей розчин або для позакореневого, або для кореневого підживлення.

Важливо! Якщо вирощуєте помідори в теплиці, то робіть поправку на збільшену кількість вологи в парнику і зменшіть концентрацію добрив!

За основну кількості підживлень на сезон беруть 4 застосування. Але якщо ви помітили ознаки недостачі певних корисних елементів, то можна збільшити кількість подібних операцій. Для слабких рослин періодичність підживлення можна зменшити до двох тижнів, з чергуванням кореневого і позакореневого підживлення.

Також не потрібно дуже активно удобрювати рослини, адже в такому разі в помідорах накопичуються нітрати, або навіть рослина може загинути.

Схожі новини

Експерти розповіли, що потрібно робити з кущами лохини в жовтні

Один з найпопулярніших ягідних кущів — лохина. Смачна, корисна, врожайна. До вирощування приєднується все більше шанувальників цієї культури....

Як захистити молоді саджанці яблунь та груш від сонячних опіків без білення

Біління плодових дерев — класична процедура захисту дерев від морозобійних тріщин та сонячних опіків. Її проводять щороку восени....

Чим восени обробити теплицю, щоб не було фітофтори та кладоспоріозу

За теплицями потрібно доглядати з осені, щоб протягом року вони не були джерелом зараження рослин фітофторою та кладоспоріозом....

Чому не можна залишати на зиму хосту без обрізання

За останні 10-15 років хоста набула значної популярності. Важко знайти сад, де б вона не росла. На клумбах,...