ГоловнаДім ProstoWayАгроном розкрив 2 варіанта підживлення перців для отримання солодких і великих плодів

Агроном розкрив 2 варіанта підживлення перців для отримання солодких і великих плодів

Якщо ви хочете отримати гарний врожай перців, або будь-якої іншої культурної рослини, то важливо не тільки періодично поливати їх, а ще й вчасно підживлювати. Це дозволить отримати не просто гарний врожай, але й покращить смакові властивості.

Що стосується перців, то автор каналу «Корисне TV» розповів про підживлення, яке комплексно вплине на швидкість росту, збільшення зеленої маси і на кількість плодів. Назва цього підживлення дуже проста і давно всім відома – гумат калію. Він в своєму складі містить кислоти (фульвову, бурштинову і гумінову), які дозволяють укріплювати кореневу систему і забезпечити таким чином рослину більшою кількістю поживних речовин. Також це безпосередньо вплине на смак солодкого перцю, а його плоди стануть більш м’ясистими.

Для активного росту зеленої маси потрібно додати до гумату коров’ячий послід, який попередньо настоюють. Заповнюють третину відра послідом, потім ще на 2/3 заповнюється відро водою і закривають на тиждень кришкою. Але подібне підживлення підходить тільки для розвитку плодів і кореневої системи, а от гумат калія допоможе зміцненню кореневої системи та активному росту плодів.

Потім, в відро на 10 літрів води додають 35 мл гумату калія і літр живого добрива на основі коров’ячого посліду. Тепер в цьому підживленні є азот.

Як альтернативу посліду можна застосувати підживлення з настою бурянів. В відро накидують 2/3 бурянів, заливають ще третину водою і настоюють 7 днів. Настій також потрібно розводити водою в пропорції 1 до 10 і виливати по 1 літру пдживлення під кожен кущ перцю.

Схожі новини

Експерти розповіли, що потрібно робити з кущами лохини в жовтні

Один з найпопулярніших ягідних кущів — лохина. Смачна, корисна, врожайна. До вирощування приєднується все більше шанувальників цієї культури....

Як захистити молоді саджанці яблунь та груш від сонячних опіків без білення

Біління плодових дерев — класична процедура захисту дерев від морозобійних тріщин та сонячних опіків. Її проводять щороку восени....

Чим восени обробити теплицю, щоб не було фітофтори та кладоспоріозу

За теплицями потрібно доглядати з осені, щоб протягом року вони не були джерелом зараження рослин фітофторою та кладоспоріозом....

Чому не можна залишати на зиму хосту без обрізання

За останні 10-15 років хоста набула значної популярності. Важко знайти сад, де б вона не росла. На клумбах,...