ГоловнаДім ProstoWayАгроном розкрив 2 варіанта підживлення перців для отримання солодких і великих плодів

Агроном розкрив 2 варіанта підживлення перців для отримання солодких і великих плодів

Якщо ви хочете отримати гарний врожай перців, або будь-якої іншої культурної рослини, то важливо не тільки періодично поливати їх, а ще й вчасно підживлювати. Це дозволить отримати не просто гарний врожай, але й покращить смакові властивості.

Що стосується перців, то автор каналу «Корисне TV» розповів про підживлення, яке комплексно вплине на швидкість росту, збільшення зеленої маси і на кількість плодів. Назва цього підживлення дуже проста і давно всім відома – гумат калію. Він в своєму складі містить кислоти (фульвову, бурштинову і гумінову), які дозволяють укріплювати кореневу систему і забезпечити таким чином рослину більшою кількістю поживних речовин. Також це безпосередньо вплине на смак солодкого перцю, а його плоди стануть більш м’ясистими.

Для активного росту зеленої маси потрібно додати до гумату коров’ячий послід, який попередньо настоюють. Заповнюють третину відра послідом, потім ще на 2/3 заповнюється відро водою і закривають на тиждень кришкою. Але подібне підживлення підходить тільки для розвитку плодів і кореневої системи, а от гумат калія допоможе зміцненню кореневої системи та активному росту плодів.

Потім, в відро на 10 літрів води додають 35 мл гумату калія і літр живого добрива на основі коров’ячого посліду. Тепер в цьому підживленні є азот.

Як альтернативу посліду можна застосувати підживлення з настою бурянів. В відро накидують 2/3 бурянів, заливають ще третину водою і настоюють 7 днів. Настій також потрібно розводити водою в пропорції 1 до 10 і виливати по 1 літру пдживлення під кожен кущ перцю.

Схожі новини

Засіб для поливу розсади, яка зупинилася в рості: результат за три дні

Розсада в моменті може почати гальмувати розвиток та ріст. Причина може бути в стресі, який виникає через недостатньо...

Чи є різниця між княжиками та популярними клематисами для декорування огорожі

Про клематиси та княжики часто сперечаються ті, хто не знають точно різниці між цими рослинами. Їх використовують для...

Засіб для зміцнення розсади петунії з помітним результатом за 3 дні

Петунія любить рости при достатній кількості світла. Якщо правильно почати вирощувати ще в лютому, то в травні можна...

Три причини, чому заміокулькас не випускає нові пагони

Рахіси заміокулькаса можна бачити тоді, коли рослину влаштовують умови вирощування. Якщо не подобаються певні фактори, рослина буде гальмувати...