ГоловнаДім ProstoWayАгроном назвав три ефективних підживлення для кабачків

Агроном назвав три ефективних підживлення для кабачків

Якщо кабачки для вас в цьому сезоні це «пріоритет номер один», то важливо вчасно і правильно їх підживити. Агроном з ютуб-каналу назвав оптимальний спосіб.

Автор каналу акцентував увагу на трьох найважливіших і найефективніших підживленнях, які дійсно дають результат: листя у рослини буде зелене, а плоди здоровими.

Важливо! Перед підкормкою потрібно зібрати урожай вже спілих кабачків, щоб корисні речовини отримали свіжі зав’язі.

Підживлення перше

Найважливішим етапом є використання органічних добрив. Це дуже важливий елемент для рослин, який повністю для них безпечний, але має один недолік – різкий запах.

Агроном для цих цілей використовує бур’яни, які засипає в відро трохи більше половники (на 60-70 % від повного об’єму), далі додається ще 30 % від об’єму відра води і під закритою кришкою настоюється тиждень. Важливо не забувати перемішувати кожного дня.

Підживлювати потрібно додавши в настій ще 10 літрів води і поливаючи рослини 1 раз на 2 неділі.

Підживлення друге

Тут вже потрібно використовувати послід корів. Знову діставайте аналогічне відро, але додавати підживлення потрібно по іншим пропорціям: 30 % додається посліду, а 70 % води. Настій потрібно також залишити під кришкою на тиждень і потім перемішати з 10 літрами води, перед застосуванням.

Підживлення третє

Послід курей також є важливим компонентом цього ансамблю, адже тут багато фосфору, калію і азоту. А це позитивно впливає на всіх етапах розвитку рослини. По пропорціям все аналогічно, як і з другим підживленням.

Схожі новини

Експерти розповіли, що потрібно робити з кущами лохини в жовтні

Один з найпопулярніших ягідних кущів — лохина. Смачна, корисна, врожайна. До вирощування приєднується все більше шанувальників цієї культури....

Як захистити молоді саджанці яблунь та груш від сонячних опіків без білення

Біління плодових дерев — класична процедура захисту дерев від морозобійних тріщин та сонячних опіків. Її проводять щороку восени....

Чим восени обробити теплицю, щоб не було фітофтори та кладоспоріозу

За теплицями потрібно доглядати з осені, щоб протягом року вони не були джерелом зараження рослин фітофторою та кладоспоріозом....

Чому не можна залишати на зиму хосту без обрізання

За останні 10-15 років хоста набула значної популярності. Важко знайти сад, де б вона не росла. На клумбах,...