ГоловнаДім ProstoWayАграрій розповів про ефективний спосіб підживлення огірків в кінці червня

Аграрій розповів про ефективний спосіб підживлення огірків в кінці червня

Друга половина червня це ідеальний період для роботи з помідорами і огірками. Яке підживлення краще вибрати для того, щоб отримати гарний урожай розповів досвідчений аграрій з Youtube-каналу. 

Подібне підживлення потрібне в першу чергу для того, щоб отримати розвинену кореневу систему і як наслідок товсте бадилля з стовбуром. А ось це вже ключ до дійсно гарного і міцного врожаю. Адже чим краще коренева система, тим більше вона зможете «переварити» поживних речовин і тим більше їх віддати плодам.

Якраз друга половина червня, це період активного росту огірків і як наслідок збільшеного споживання тих самих поживних речовин. Тому в ґрунт зараз потрібно внести максимальну кількість органіки, адже період внесення мінеральних і хімдобрив закінчився (якщо звісно ви не дуже полюбляєте споживати плоди з нітратами).

Оптимальним вибором в такому випадку, аграрій вважає водорозчинну калійну сіль гумінової кислоти, або гумат калію. Саме з допомогою цього елемента корнева система стане міцною, а за нею будуть формуватися й здорові плоди.

По дозам все залежить від того, який вид гумату ви використовуєте:

  • в сухому виді гумату потрібно всього половину чайної ложки на 10 літрів води;
  • в вологому – 35 міллілітрів на ті ж 10 літрів води.

Проте не варто забувати і про ріст рослини вгору з розвиненими зеленими листками, для цього потрібно внести добриво азотне. Наприклад коров’ячий послід можна додати в відро (заповнивши його на третину), а потім ще на дві третини заливши зверху водою. Обов’язково зверху залишивши трохи місця для повітря, яке дозволить накритій кришкою суміші настоятися і перебродити десь 7 днів. Потім послідовність дій наступна:

  • перемішуємо;
  • на 10 літрів води додаємо 1 літр настою.

Поливаємо і чекаємо на дійсно достойний результат в майбутньому.

Схожі новини

Експерти розповіли, що потрібно робити з кущами лохини в жовтні

Один з найпопулярніших ягідних кущів — лохина. Смачна, корисна, врожайна. До вирощування приєднується все більше шанувальників цієї культури....

Як захистити молоді саджанці яблунь та груш від сонячних опіків без білення

Біління плодових дерев — класична процедура захисту дерев від морозобійних тріщин та сонячних опіків. Її проводять щороку восени....

Чим восени обробити теплицю, щоб не було фітофтори та кладоспоріозу

За теплицями потрібно доглядати з осені, щоб протягом року вони не були джерелом зараження рослин фітофторою та кладоспоріозом....

Чому не можна залишати на зиму хосту без обрізання

За останні 10-15 років хоста набула значної популярності. Важко знайти сад, де б вона не росла. На клумбах,...