При пересаджуванні спатифілума є ризик, що він опустить листя. Ніхто не хоче мати такий результат, проте він може статися з кожним. Досвідчені квітникарі розповіли, що потрібно зробити аби цього не сталося. Спатифілум категорично не любить будь-яких втручань в кореневу систему, що провокує пересаджування. Саме тому правильно виконана процедура є запорукою успіху.
Правило №1
Потрібно дістати рослину з горщика та очистити кореневу систему від ґрунту, але не повністю. Потрібно видалити лише верхню частину ґрунту та з боків. Розправте коріння в сторони.
Правило № 2
Розмір горщика має велике значення для спатифілума. Ця рослина не любить вільний простір. Горщик повинен бути тісним, за розміром кореневої системи.
Правило №3
Уважно ставтеся до кореневої шийки. Рослина точно опустить листя, якщо при пересаджуванні її заглибити. Дивіться, де завершується коренева система. Саме тут повинен бути верхній шар ґрунту.
Правило №4
Відразу після пересаджування рослину потрібно рясно полити водою. Можна додати трохи біофунгіцидного засобу, щоб провести профілактику кореневої гнилі.
Читайте також:
Чотири краплі цього засобу стимулюють заміокулькас до надшвидкого росту