Яблуня буде родити плоди, якщо підійти до вирощування комплексно в плані внесення підживлення. Це забезпечить не тільки факт цвітіння, але зав’язування плодів та збереження їх до повного дозрівання.
При дефіциті поживних речовин дерево автоматично почне звільняти себе від зайвого навантаження, тобто плодів, які воно не здатне довести до зрілості. За сезон рекомендується провести кілька підживлень, тоді шанси зібрати врожай виростуть в кілька разів.
Квітень. Під кожну яблуню по 5 відер перепрілого гною. Підсипте карбамід по 0,5 л на кожне дерево. Потрібно прорихлити трохи з ґрунтом.
Цвітіння. Полийте яблуні розчином: 50 л води, 250 г суперфосфату, 150 г сечовини, 200 г сірчанокислого калію.
Визрівання. Коли яблука починають набирати силу на дозрівання, потрібні такі підживлення: 30 г сухого гумату натрію, 130 г нітрофоски. Зверніть увагу, що гумат натрію треба розчиняти в гарячій воді. Поли передбачає по 30 л на дерево.
Після збору врожаю. Яблуню потрібно готувати відразу до наступного сезону. Для відновлення сил після збору врожаю потрібно внести під яблуню по 3-4 відра наступну суміш: 300 г сірчанокислого калію, 300 г суперфосфату та 300 мл води.