Site iconSite icon Дім ProstoWay

Етапи підживлення озимого часнику для формування в червні великих головок

Етапі підживлення озимого часнику для формування великих головокЕтапі підживлення озимого часнику для формування великих головок

Озимий часник потребує догляду ще від початку весни. Продовжувати за ними дивитися, підживлювати потрібно аж до моменту збору врожаю. Протягом цього часу він повинен отримати кілька етапів підживлення. В цьому випадку можна гарантувати, що він буде рости сильним, міцним та сформує великі головки.

Етапи підживлення

З ранньої весни озимий часник є першою зеленню на городі. Коли з’явилася зелена частина рослини, потрібно провести перше підживлення азотними добривами.

Наступний етап через два тижні. Потрібно полити посадки розчином, який готують з сечовини, аміачної селітри та нітроамофоски. Пропорція становить 20 г на 10 л.

Через 2 тижні проводять повторне підживлення. Не забувайте, що грядки треба прополювати та рихлити ґрунт.

В червні – третій етап внесення добрив. Важливо підтримати часник, бо триває процес формування головок. Підживлення проводять з використанням фосфору та калію. Зробіть розчин з золою та ним пролийте грядки.

Для приготування розчину 1 склянку золи заливають відром води. Настій витримують 3 дні. Потім використовують для поливу. Є інший варіант підживлення:

Можна зробити будь-який з цих розчинів. Часник радо прийме живлення. Окрім цього, не забудьте про регулярність поливів. За три тижні до збору врожаю поливи перестають робити. Якщо з’являються стрілки, їх видаляють. При такому підживленні та догляді часник виросте великим та міцним.

Exit mobile version