Site iconSite icon Дім ProstoWay

Для чого кладуть горіхове шкаралупу в горщики з квітами або на грядки

Для чого кладуть горіхове шкаралупу в горщики з квітами або на грядкиДля чого кладуть горіхове шкаралупу в горщики з квітами або на грядки

В арсеналі квітникарів потрібні різні засоби для створення оптимальних умов вирощування. Не все потрібно бігти та купляти в магазині. Є засоби, які корисніші та доступніші. Просто про них потрібно знати. Таким прикладом є горіхова шкаралупа.

Особливості застосування

Не викидайте від горіхів шкаралупу. Краще збирайте в пакет, бо вона може стати відмінним дренажним шаром при пересаджуванні квітів. Подрібніть та викладіть на дно горщика, а зверху, як завжди, субстрат. Аналогічно можна використовувати шкаралупу для створення дренажу і на грядках та клумбах.

Волоський горіх має ще одну корисну властивість — захист від шкідників. Так, вона відганяє різноманітних шкідників. До речі, з цією метою її навіть на городі використовують проти слимаків та равликів.

Для мульчування горіхова шкаралупа також є чудовим матеріалом. Її фракції після легкого подрібнення виглядають на поверхні ґрунту не гірше за кору. Тому при частому споживанні горіхів, збирайте собі шкаралупу.

Ще один спосіб застосування — підживлення. Перемеліть горіхову шкаралупу в порошок. Її додають в ґрунт біля різних культур. Дозування становить 400 г на 1 кв.м. Другий варіант — зола. Спалена горіхова шкаралупа стане відмінним добривом з концентрованим складом поживних речовин. Спаліть, зберіть золу та будете мати безкоштовне цінне добриво.

Читайте також:

Настій для підживлення томатів для збільшення врожаю

Exit mobile version