Site iconSite icon Дім ProstoWay

Чому хосту не підживлюють в липні: п’ять фактів в догляді за рослиною

Чому хосту не підживлюють в липні: п'ять фактів в догляді за рослиноюЧому хосту не підживлюють в липні: п'ять фактів в догляді за рослиною

Про хосту часто можна почути слова: краса та велич. Ця рослина дійсно виглядає розкішно при належному догляді. Кущ хости швидко розростається та цвіте делікатними квітами лавандового кольору на високих стеблах. Хоча рослин цього сорту є чимало, всі вони можуть відрізнятися кольором квітів та формою, забарвленням листя.

Хості потрібен родючий ґрунт. З ним можна не підживлювати її протягом 3-4 років. Рослині буде достатньо наявних поживних речовин.

Вибір добрив зводиться до двох основних. Це перегній та компост. Їх вносять на ґрунт восени, як мульчування. Цього хості цілком достатньо.

З мінеральними добривами потрібно бути обережними. Можна періодично вносити калійні, фосфорні, азотні, але на органіку хоста реагує значно краще. Мінеральні добрива рекомендується вносити після дощу. Якщо погода суха, спочатку треба рослину добре полити, а потім вже вносити добрива.

Рідкими добривами хости підживлюють один раз на 2 тижні. Рекомендується це робити до середини липня. Потім не треба, бо рослина буде продовжувати нарощувати зелену масу, а от до зими не встигне підготуватися.

Ґрунт навколо хости повинен бути вологим. Їй це потрібно для нормального росту. Поливати потрібно зранку та ввечері під корінь. Зверніть увагу на листя. Якщо кінці темніють, є факт дефіциту вологи.

Exit mobile version